Liñas diarias :
Escolla liña
Liña 1 : C. Universitario - A Piringalla
Liña 1A : Acea de Olga - A Piringalla
Liña 2 : Cemiterio - Albeiros
Liña 3 : Fingoi (Polígono da Paz) - Ramil
Liña 3A : Acea de Olga - Ramil
Liña 4 : A Tolda (Conturiz) - Abella (Casás)
Liña 5 : A Campiña - Abella (Casás)
Liña 6 : Montirón - A Residencia (A Cheda)
Liña 7 : As Gándaras - Campus
Liña 7A : As Gándaras - Cemiterio
Liña 8 : O Carqueixo (Bóveda) - Os Caraveis
Liña 9 : O Ceao - Praza do Rei
Liña 9A : O Ceao - Praza do Rei - San Roque
Liña 10 : Campus - Frigsa (San Rafael)
Liña 11 : Calde - Nadela
Liña 12 : Especial Campus Universitario
Liñas sábados tarde, domingos e festivos :
Escolla liña
Liña 3AE : Ramil - Acea de Olga
Liña 4E : A Tolda (Conturiz) - Abella (Casás)
Liña 5E : As Gándaras - A Campiña - Cemiterio
Liña 6E : Montirón - A Residencia (A Cheda)
Liña 8E : O Carqueixo - Os Caraveis
Liña 11E : Calde - A Piringalla - Albeiros
Liña 9E : O Ceao-Praza do Rei
Primeira saída
Última saída
Frecuencia
1A
Horario:
Paradas :
Autobuses urbáns
Autobuses de liña
Trenes